Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery Milaan van 35 m² is gesitueerd in de wijk Moscova van Milaan, binnen 2 km afstand van het Museum van de 20e eeuw, en biedt uitzicht op de stad. Het appartement is gelegen op ongeveer 15 minuten te voet van Milano Cadorna treinstation en op een korte afstand van Sant' Agostino M2 busstation.

Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Het appartement is tevens voorzien van een kitchenette.

Het 1-slaapkamer appartement heeft een eersteklas locatie op 600 meter afstand van het Museo della Scienza e della Tecnologia "Leonardo da Vinci" en op 500 m van de Ponte degli Artisti. Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery ligt in de nabijheid van de Dom van Milaan, op loopafstand van ongeveer 25 minuten ervandaan. Deze accommodatie bevindt zich op ongeveer 2,1 km van de La Scala opera. Sant'Agostino metrostation is gemakkelijk bereikbaar, het is op ongeveer 5 minuten lopen verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery Milaan
Soppalchino In Via Savona
Mobiele prijsaanbieding

Soppalchino In Via Savona

27 m van de accommodatie
USD 756 USD 680
per nacht
Luvi - Solari
Mobiele prijsaanbieding

Luvi - Solari

108 m van de accommodatie
USD 76 USD 68
per nacht
Appartamento In Affitto Zona Tortona Solari
Mobiele prijsaanbieding

Appartamento In Affitto Zona Tortona Solari

8.9
Fantastisch 28 beoordelingen
299 m van de accommodatie
USD 290 USD 261
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    11 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer015146-LNI-09591,IT015146C2JBOVDUIE
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery gelegen?
      Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery is naast het Museo della Scienza e della Tecnologia "Leonardo da Vinci" gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery?
      Populaire attracties in de buurt van Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery zijn onder andere de La Scala opera, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery te verblijven?
      Een overnachting in Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery kost €164.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Gino Sorbillo en Gusto 17 restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is internet beschikbaar in Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery?
      Nee, Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery?
      Bij Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 35 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    11 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Navigli Modern Studio In Design Area By Stay Mastery Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten